מיניסייט לדוגמא

ככה נראה דף הנחיתה שלנו

כל קבצי המדיה הדיגיטלית של הנכס, כולל סיור וירטואלי, סרטון וידאו, תמונות סטילס, תכניות הנכס ותוכן שיווקי מרוכזים במקום אחד. בנוסף מיקום הנכס על גוגל מפות וטופס יצירת קשר לקבלת לידים ישירות למייל או לטלפון שלכם.

מיניסייט לדוגמא

01

כל קבצי המדיה

02

אינפורמציה שיווקית

03

קבלת לידים

למה צריך דף נחיתה לנכס?

דף נחיתה שיווקי לנכס הוא תעודת הזהות של הנכס שלכם. זהו למעשה מיניסייט המכיל את האינפורמציה המלאה לגבי הנכס והוא כולל את כל קבצי המדיה הדיגיטלית שאנו מפיקים עבורכם.
אין צורך יותר לשלוח אל המתעניינים בנכס לינקים שונים לסיור הוירטואלי או לסרטון הוידאו, לשלוח את התמונות בווטסאפ וכד'. מעכשיו הכל מרוכז במקום אחד ובלינק אחד הכולל גם מידע מפורט אודות הנכס, מפה עם מיקום הנכס וכמובן כל פרטי ההתקשרות עם המוכר וטופס יצירת קשר.
פרסמתם מודעה למכירת הנכס בפייסבוק, אתר יד 2 או בכל מקום אחר? קשרו את המודעה שלכם אל דף הנחיתה ותתחילו להינות מלידים רבים ואיכותיים יותר.

כמה עולה דף נחיתה שיווקי לנכס?

אנו מספקים שרות בניית דף נחיתה בעלות סמלית של 150 ₪ + מע"מ בלבד בהזמנת סיור וירטואלי. דף הנחיתה הבסיסי כולל את הסיור הוירטואלי, תמונות הסטילס, תאור שיווקי של הנכס אשר יסופק ע"י הלקוח, טופס יצירת קשר ומיקום הנכס בגוגל מפות.
ניתן לכלול בדף הנחיתה גם מרכיבים נוספים כגון תכנית שיווקית של הנכס וסרטון וידאו שיווקי אשר להם עלויות נוספות מעבר למחיר הסיור הוירטואלי ודף הנחיתה.
לקבלת הצעת מחיר לסיור וירטואלי ודף נחיתה לנכס, צור קשר.

צור קשר

שילוב מפת גוגל עם ציון מיקום הנכס, כולל אפשרות לסיור ברחוב ומידע מפורט אודות סביבת הנכס

כל פרטי ההתקשרות המלאים של מוכר הנכס, תמונת המוכר או לוגו וטופס יצירת קשר עם המוכר

כל המידע השיווקי לגבי הנכס שאותו תרצו לשתף כמו מבנה הנכס, מס' החדרים יתרונותיו וכד'