סיור וירטואלי למכירת דירה ומדוע הוא חשוב

סיור וירטואלי למכירת דירה

סיור וירטואלי למכירת דירה הינו שירות חדשני אותו אנו מספקים ללקוחותינו, הודות לטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית של חברת MatterPort.
ננסה להסביר בקצרה מהו סיור וירטואלי, למי הוא נועד, מה היתרונות שלנו וכיצד הוא יכול לשרת אתכם ולסייע לכם בהליך המתיש של מכירת דירה.
אם ניסית פעם למכור דירה אתה מכיר את הרוטינה. אתה קובע עם הזוג ה-17 החודש, הם מאחרים בחצי שעה ובשניה שהם נכנסים אתה מבין שהם הבינו לא נכון, חיפשו משהו אחר, חשבו שהמחיר נמוך יותר.

אם ניסית פעם לקנות דירה את מכירה את הרוטינה. את מגיעה בבוקר אחרי שהודעת שאת מאחרת לעבודה, מחפשת חנייה חצי שעה, נכנסת לדירה ומגלה שהתיאור שקראת ביד 2 היה אוהד במקרה הטוב או מופרך לחלוטין במקרה הרע.
התקרה הנמוכה שאף אחד לא הזכיר, הקיר המתפורר בחדר הילדים, המטבח הישן וחדר הרחצה שדורש שיפוץ רציני. כשהקמנו את גמביט 360, זה בדיוק מה שעמד לנגד עינינו.
אנחנו חוסכים זמן רב, כסף ותסכול בשוק הדיור ואנחנו עושים זאת באמצעות הסיורים הוירטואליים שלנו, שנותנים תחושה אמיתית של הדירה.

עוד לפני שיצא מהבית, הקונה יכול בלחיצת כפתור להסתובב בה, לבחון אותה מכל זווית אפשרית, אפילו להציץ בנוף הנשקף בחלונות.
עוד לפני שיצאה לפגוש קונה, המוכרת יכולה על ידי תיוג חפצים, חדרים ועוד, לתת לנו מידע חשוב על גודל החדר, על הנגר שבנה את הארון, או על גן שעשועים הנמצא במרחק הליכה. דיוק וחיסכון באנרגיה מבוזבזת מנחים אותנו.
כך, במקום להציג את הדירה לעשרות קונים לא רציניים או להגיע לעשרות דירות לא מתאימות, אנחנו מחברים בין קונים רלוונטיים לדירות מתאימות ביעילות ובמהירות וכך הופכים את הקניה המשמעותית ביותר בחיי רבים מאיתנו, מחוויה מתסכלת וארוכה, לחוויה נעימה ומוצלחת.

סיור וירטואלי הפך בתקופה האחרונה לטרנד חדש.
יעילותו של סיור וירטואלי לדירה הוכחה כבר מעבר לכל ספק בשיפור זמן המכירה. דירה המוצגת למכירה עם סיור וירטואלי תקבל חשיפה גדולה יותר ולכן זמן מכירת הדירה יתקצר בצורה משמעותית.
רוצים לקבל מידע נוסף אודות הסיורים הוירטואליים שלנו? צרו קשר

 
 
למעבר לשיחה בוואטסאפ
לצ'אט שלנו
ברוכים הבאים לצ'אט שלנו!
היי 👋
נשמח לעזור ולענות על כל שאלה שיש לך!
לחצ/י על הכפתור כדי לדבר איתנו בוואטסאפ.
מחכים לך 🙂