קהל היעד שלנו הוא בעלי דירות למכירה/השכרה, בעלי עסקים ואולמות תצוגה, בעלי צימרים, מלונות בוטיק, מעצבי פנים, אוצרים בגלריות לאומנות, קבלנים ואדריכלים, ובאופן כללי כל מי שתחום העיסוק שלו קשור בחלל בנוי ומעוניין להציג חלל זה ללקוחותיו באמצעים דיגיטליים מרהיבים ומתקדמים.

כשותפי שרות של חב' MatterPort ארה"ב, אנו מספקים חוויית משתמש ייחודית, ומאפשרים לבעל הנכס להציג את החלל בצורה שתאפשר ללקוחות פוטנציאליים להשיג היכרות מעמיקה ומדוייקת עם החלל ללא צורך בהגעה פיסית, בתיאומים ובהשקעה רבה של שני הצדדים.

עלות שרות הפקת סיור וירטואלי נקבע בהתאם לסוג הנכס, שטחו, מס' הקומות וכד'. ככל ששטח הנכס גדול יותר, כך יידרש צילום במספר רב יותר של נקודות בנכס. לצורך קבלת הצעת מחיר מותאמת עבורכם ניתן למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר. לקבלת הצעת מחיר אונליין, לחץ כאן.

התוצר הסופי ללקוח הוא סיור וירטואלי לצפייה באמצעות קישור (Link). אנחנו דואגים לעיבוד המידע, לאחסון, ולכל השירותים הנלווים הנדרשים. ההטמעה עצמה במדיה הדיגיטלית היא פעולה פשוטה האורכת דקות בודדות, בדומה להעלאת פוסט בפייסבוק או תמונה רגילה לאתר.

אז מה כלול בסיור הוירטואלי שלנו?

סיור וירטואלי

*  כלים שיווקיים בתוספת מחיר

הידעתם? גמביט הוא מהלך במשחק השחמט בו עושים הקרבה טקטית בטווח הקצר בציפיה להרוויח יתרון אסטרטגי בטווח הארוך 🙂

כיצד יכול הסיור הוירטואלי לסייע במכירת הנכס שלכם?

אם ניסית פעם למכור דירה אתה מכיר את הרוטינה. אתה קובע עם הזוג ה-17 החודש, הם מאחרים בחצי שעה ובשניה שהם נכנסים אתה מבין שהם הבינו לא נכון, חיפשו משהו אחר, חשבו שהמחיר נמוך יותר. אם ניסית פעם לקנות דירה את מכירה את הרוטינה. את מגיעה בבוקר אחרי שהודעת שאת מאחרת לעבודה, מחפשת חנייה חצי שעה…

קרא עוד
הצעת מחיר אונליין