קהל היעד שלנו הוא בעלי דירות למכירה/השכרה, בעלי עסקים ואולמות תצוגה, בעלי צימרים, מלונות בוטיק, מעצבי פנים, אוצרים בגלריות לאומנות, קבלנים ואדריכלים, ובאופן כללי כל מי שתחום העיסוק שלו קשור בחלל בנוי ומעוניין להציג חלל זה ללקוחותיו באמצעים דיגיטליים מרהיבים ומתקדמים.

כשותפי שרות של חב' MatterPort ארה"ב, אנו מספקים חוויית משתמש ייחודית, ומאפשרים לבעל הנכס להציג את החלל בצורה שתאפשר ללקוחות פוטנציאליים להשיג היכרות מעמיקה ומדוייקת עם החלל ללא צורך בהגעה פיסית, בתיאומים ובהשקעה רבה של שני הצדדים.

עלות השרות נקבע בהתאם לסוג הנכס, שטחו, מס' הקומות וכד'. ככל ששטח הנכס גדול יותר, כך יידרש צילום במספר רב יותר של נקודות. לצורך קבלת הצעת מחיר מותאמת עבורכם ניתן למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר.

התוצר הסופי ללקוח הוא קישור (Link). אנחנו דואגים לעיבוד המידע, לאחסון, ולכל השירותים הנלווים הנדרשים. ההטמעה עצמה במדיה הדיגיטלית היא פעולה פשוטה האורכת דקות בודדות, בדומה להעלאת פוסט בפייסבוק או תמונה רגילה לאתר.

אז מה תקבלו מאיתנו?

תוצרים נלווים לסיור הוירטואלי
  • הדמיית תלת מימד של הנכס (תצוגת בית בובות)
  • תצוגת תוכנית קומה (גם לנכסים בעלי יותר ממפלס אחד)
  • שרטוט ומדידה 2D של הנכס המבוצע על ידי מיפוי ומדידה באמצעות לייזר בדיוק גבוה
  • גלריית סטילס ברזולציה גבוהה
  • סריקת נוף ומרחבים פנורמית ב- 360 מעלות
  • תמונות פנורמה (שיטוח) של החלל המצולם
  • סרטון וידאו קצר באיכות 480P של תקציר הסיור
סיור וירטואלי

שותף שרות מורשה

Matterport

סיור וירטואלי

הידעתם? גמביט הוא מהלך במשחק השחמט בו עושים הקרבה טקטית בטווח הקצר בציפיה להרוויח יתרון אסטרטגי בטווח הארוך 🙂

כיצד יכול הסיור הוירטואלי לסייע במכירת הנכס שלכם?

אם ניסית פעם למכור דירה אתה מכיר את הרוטינה. אתה קובע עם הזוג ה-17 החודש, הם מאחרים בחצי שעה ובשניה שהם נכנסים אתה מבין שהם הבינו לא נכון, חיפשו משהו אחר, חשבו שהמחיר נמוך יותר. אם ניסית פעם לקנות דירה את מכירה את הרוטינה. את מגיעה בבוקר אחרי שהודעת שאת מאחרת לעבודה, מחפשת חנייה חצי שעה…

קרא עוד
יאללה ממתינים לכם

הצטרפו גם אתם למשפחת לקוחות גמביט המרוצים