שאלות ותשובות סיורים וירטואליים

שאלות ותשובות סיורים וירטואליים. כאן תוכלו לקבל תשובות עבור השאלות השכיחות ביותר אשר נשאלות ע"י מבקרים באתר בנושא שרות הפקת סיורים וירטואליים. אנו מקווים שתמצאו כאן תשובה לשאלתכם, אך במידה ולא, נשמח שתיצרו איתנו קשר.

מה כלול במחיר הסיור הוירטואלי?

המחיר כולל את צילום הנכס ע"י צלם מקצועי באמצעות ציוד צילום מהמתקדמים בעולם, עיבוד והפקת הסיור הוירטואלי, כולל תמונות סטילס מקצועיות באיכות 4K ואחסון הסיור בענן למשך חצי שנה או עפ"י הסיכום בהצעת המחיר.

האם ניתן להוריד את הסיור אל המחשב?

הטכנולוגיה המתקדמת של חב' MatterPort אינה מאפשרת את הורדת הסיור אל המחשב. כל הסיורים מאוחסנים בצורה מאובטחת בשרת של MatterPort והגישה אל הסיור היא באמצעות לינק לצפיה או קוד הטמעה לאתרי אינטרנט.

האם אפשר להאריך את משך זמן האחסון של הסיור?

ניתן להאריך את משך האחסון של הסיור ל-6 חודשים נוספים בעלות של 90 ₪ + מע"מ או לשנה בעלות של 140 ₪ + מע"מ.

מה המחיר לסיור וירטואלי?

אנו מתמחרים סיור וירטואלי בהתאם לסוג הנכס וגודלו. עבור דירות ובתים פרטיים יש לנו מחירון קבוע. לקבלת הצעת מחיר עבור נכס מסוג אחר ניתן למלא טופס בקשה להצעת מחיר.

האם ניתן להזמין את הסיור דרך האתר?

ניתן לבצע הזמנה לסיור וירטואלי דרך האתר או טלפונית. התשלום יכול להתבצע בכרטיס אשראי בצורה מאובטחת דרך האתר או בסיום ביצוע העבודה באמצעות צ'ק, כרטיס אשראי או מזומן.

האם יש מחיר מיוחד למתווכים?

יש לנו מחירים קבועים בהתאם לגודל וסוג הנכס, אך סוכני נדל"ן שעובדים איתנו באופן קבוע יקבלו הנחה נוספת.

תוך כמה זמן אוכל לקבלת את הסיור הוירטואלי שלי?

אנו נשלים את העבודה תוך 48 שעות מסיום הצילומים בנכס ונשלח אליכם לינק לצפיה בסיור והורדת תמונות הסטילס וקוד הטמעה באתרי אינטרנט.

האם ניתן לשלב בסיור את פרטי ההתקשרות שלי?

כן, נוכל להגדיר עבורכם את פרטי ההתקשרות שלכם בתוך הסיור עצמו. ניתן להגדיר שם, טלפון, כתובת מייל וכתובת אתר.

האם ניתן להכניס לסיור תיוג עם הסבר לגבי פריטים שונים?

כן, נוכל להגדיר עבורכם מרא נקודות תיוג עבור פריטים שונים בסיור. המבקר בסיור יבחין בנקודות התיוג ובלחיצה עליהם יקבל אינפורמציה נוספת.

יש לך שאלות נוספות בנוגע לסיורים הוירטואליים שלנו?

נשמח לעמוד לשרותך, בהזמנת סיור או מידע נוסף.

צור קשר הזמן עכשיו סיור וירטואלי

פוסטים אחרונים מהבלוג שלנו

לאחר שהתרשמתם מהסיורים הוירטואליים שלנו, אנו מזמינים אתכם לביקור בבלוג שלנו, בו תוכלו לקרוא מאמרים שונים בנושא סיורים וירטואליים. אנו מפרסמים באופן קבוע מאמרים בנושא ומעדכנים בחידושים שונים בתחום. אם עדיין לא מצאתם את המידע שחיפשתם בבלוג שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם בייעוץ ומידע נוסף.