סיורים וירטואליים מטרפורט // גמביט 360

בקרו עכשיו באחד הסיורים

אני רוצה סיור וירטואלי

סיור וירטואלי לנדל"ן ועסקים

בין אם מדובר על סיור וירטואלי למכירת הדירה או סיור וירטואלי לעסק, הסיורים הוירטואליים הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חשוב ביותר אשר מאפשר לכם לקבל ערך שיווקי גבוה מאוד בעלות נמוכה ביחס לתוצאות המהירות והגשמת המטרות השיווקיות במהירות רבה.
סיור וירטואלי למכירת הדירה, מאפשר לכם להגדיל את מספר המבקרים בנכס בצורה משמעותית ע"י שליחת הלינק לסיור דרך הטלפון הסלולרי באמצעות הווטסאפ או הרשתות החברתיות. בנוסף לכך, תוכלו לחסוך בצורה משמעותית בזמנכם היקר ע"י כך שתימנעו מפגישות מיותרות עם מתעניינים לא רציניים ותזמינו לביקור בנכס רק את אלו שהביעו עניין לאחר שביקרו בדירה בצורה וירטואלית.
סיור וירטואלי לעסק מאפשר לכם להגדיל את חשיפת הקהל הרחב לעסק שלכם ע"י הטמעת הסיור הוירטואלי באתר העסק, כך יוכלו המבקרים באתר לבקר בעסק באופן עצמאי, להכיר את העסק, המוצרים או השרותים שהוא מספק ואף לבצע רכישות אונליין ישירות דרך הסיור הוירטואלי.
להזמנת סיור וירטואלי לנכס או לעסק, צור קשר עכשיו או קבל עכשיו הצעת מחיר אונליין.

סיור וירטואלי לעסק יאפשר לך:

  • להציג את המקום שלך בצורה ייחודית שתמונות וסרטונים לא מאפשרים.
  • להגדיל את מחזור ההכנסות מהעסק.
  • להשתמש בטכנולוגיה מודרנית ולהפוך למוביל בתעשייה.
  • להגדיל את החשיפה לעסק ולשפר את תוצאות דירוג האתר בחיפוש בגוגל.
  • להגביר את מעורבות הלקוחות עם העסק.
  • לשפר את נראות העסק והבלטתו מעל המתחרים.

מעוניינים בסיור וירטואלי לעסק?

מעוניינים להגדיל את חשיפת הלקוחות לעסק שלכם? השאירו את הפרטים שלכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

    (אין צורך באפליקציה או בתוסף) בסיום הפקת הסיור הווירטואלי תקבלו קישור מבוסס קוד ותוכלו להטמיע את הסיור ישירות באתר שלכם. אנו דואגים לאירוח הסיור על שרת מאובטח, ואתם מציגים אותו בכל דרך שתבחרו.