אז מה זה בעצם Virtual Staging?

שיווק נכס ריק הינו אתגר לא פשוט עבור מוכר הדירה או המתווך, מאחר ולא לכל אחד יש את היכולת לדמיין כיצד יראה הנכס הריק לאחר שירוהט.
מסיבה זו בדיוק, השקנו לאחרונה שרות חדש של וירטואל סטייג'ינג – Virtual Staging לסיורים וירטואליים מבית Matterport. השרות מאפשר עיצוב חללים ריקים בסיור וירטואלי באמצעות יצירת שכבה נוספת שאותה יכול המשתמש לפתוח או לסגור על פי רצונו.

הפיכת חללים ריקים ולא מזמינים לחוויה אמיתית

כמתווכים, תוכלו עכשיו להזמין סיור וירטואלי גם עבור נכסים ריקים. אנו נעצב ונרהט את כל חללי הנכס באופן וירטואלי בצורה מושלמת. ברשותנו מאות אובייקטים תלת מימדיים ייחודיים אשר יאפשרו לנו לרהט באופן וירטואלי נכס ריק מכל סוג כולל דירות, בתים, משרדים ועוד.
במקום נכס ריק ומשעמם, תקבלו מודל תלת מימדי עשיר בפרטים, מזמין ומרשים אשר לא ישאיר את המתבונן אדיש, אלא יעורר בו חוויה אמיתית.

איך נראה Virtual Staging?

זהו סיור וירטואלי שצולם בדירה ריקה. הדירה עוצבה ורוהטה באמצעות Virtual Staging כדי לאפשר למתעניינים בנכס להבין את הפוטנציאל הגלום בדירה ובאפשרויות הריהוט שלה. לחיצה על כפתור Staging on הנמצא בתפריט העליון בצד שמאל יאפשר לכם לבחור אם לצפות בסיור בדירה כפי שצולמה או לאחר ריהוט החלל ב- Virtual Staging.
הום סטייג'ינג - Virtual Staging

מעוניין בהצעת מחיר ל- Virtual Staging?

לקבלת הצעת מחיר עבור עיצוב חללים ריקים בסיור וירטואלי ב- Virtual Staging אנא צרו קשר או השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם במהרה.

טופס צור קשר אופקי